Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

 • To event minęło.

28 września 2017 | 09:30 - 17:00

| 1175PLN

BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT – BPRM

Szczegóły

Data:
28 września 2017
Czas:
09:30 - 17:00
Koszt:
1175PLN
Kategoria szkolenia:
Wydarzenie Categories:
, , ,

Miejsce

Warszawa

Organizator

Aleksandra Kosyl
Telefon:
506 981 945
Email:
aleksandra.kosyl@gigacon.org

 O szkoleniu


Szkolenie BRPM to zbiór teoretycznych i praktycznych wytycznych o budowaniu zdrowych i skutecznych relacji w biznesie w dzisiejszych czasach.
Uczestnik szkolenia dowie się o dobrych praktykach które, w sposób znaczący wpływają na rozwój i funkcjonowanie biznesu głównie w sferze IT oraz e-commerce. Jak relacje biznesowe z partnerami wpływają na nasz wkład w rozwoju firmy oraz jak te relacje w sposób prawidłowy inicjować, rozwijać i utrzymywać. Poruszone będą tematy tak relacji z partnerami, jak i wewnątrz-organizacyjne – czyli z poszczególnymi działami, które mają wpływ na pracę na stanowiskach Business Partner ManagerChannel Partner Manager czy Business Relationship Manager. Dowiemy się jak zarządzać w sposób efektywny reakcjami z Marketingiem, Sprzedażą, Customer Care czy IT. W jaki sposób zaplanować działania by były skuteczne oraz przynosiły zamierzone efekty. Jak wdrażać ten plan w oparciu o dostępne zasoby, przygotowanie programu partnerskiego, rozwijaniu relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji w oparciu dostępne narzędzie. Pozwoli na bycie partnerem w opracowaniu strategii sprzedażowej i aktywny wpływ na nią dzięki wyrobionym dobrym nawykom w komunikowaniu się, posiadanej wiedzy oraz eksperckim podejściu do swojej roli na wybranym stanowisku. Szkolenie pomoże zrozumieć zasady planowania, wdrażania wraz ze szczegółami etapów tego planu, który w sposób znaczny wpłynie na pozycję oraz znaczenie naszego stanowiska w strategii firmy.

Korzyści po szkoleniu:

– Dowiesz się czym jest BRM oraz PRM?
– Poznasz narzędzia ułatwiające zarządzanie takimi relacjami.
– Jak stworzyć spójny plan zarządzania relacji z biznes-partnerami?
– Jak efektywnie działać z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi?
– Jak budować relacje z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi?
– Jak wspierać swoich partnerów w codziennym biznesie?
– Jak osiągać wspólne cele?
– Jak inicjować nowe przedsięwzięcia?
– Jak angażować i jednać sojuszników dla swoich celów?

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przekazanie wiedzy uczestnikom na temat budowania i zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi tak wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz. Przekazanie wskazówek jak w sposób efektywny budować swoją osobistą strategie biznesową, która przyniesie korzyści firmie oraz pozwoli na silne wpływanie na strategiczne decyzje dzięki wyrobionej pozycji w organizacji.
Celem jest zobrazowanie planowania działań – od początkowego biznes planu, poprzez pozyskiwanie sojuszników, przygotowywaniu partnerskiego planu sprzedażowego, angażowania działów wewnątrz organizacji. Jednocześnie skończywszy na zarządzaniu całym procesem jako całością spójnej strategii biznesowo-sprzedażowej opartej na wielu strategicznych partnerach zewnętrznych przynoszących realny dochód oraz wewnętrznych sojusznikach, którzy w znacznym stopniu pomagają dochodzić do wyznaczonych przez nas celów.

Szkolenie skierowane jest do:

– Partner Managerów
– Channel Managerów
– Partnership Managerów
– Relationship Managerów
– Do wszystkich osób na stanowiskach łączących ekosystem biznesowy wewnętrzny firmy z zewnętrznym światem biznesu.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy:

– Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu Business Partner Relationship Management oraz nabyte w ten sposób umiejętności
– Pakiet materiałów szkoleniowych
– Konsultacje z prowadzącym
– Wspólny lunch oraz przerwy kawowe z pyszną świeżą kawą

Agenda

09:30 – 10:00 Powitanie:
– Przedstawienie się
– Omówienie celów spotkania
– Omówienie agendy warsztatów
10:00 – 11:30
 • Omówienie podstawowych pojęć : BRM, PRM
 • Omówienie roli w Partner i Biznes Managera w organizacji
 • Cele, kompetencje i odpowiedzialność Partner i Biznes Managera
 • Skuteczna komunikacja wewnątrz i na zewnątrz organizacji
11:30 – 11:45 Przerwa
11:30 – 12:30
 • Przygotowanie planu strategii
 • Narzędzia wspomagające prace
 • Organizowanie Channal Sales
 • Przygotowanie Programu Partnerskiego
 • Content Managmenst (Szkolenia, Treningi, Warsztaty)
 • Co-Branded Marketing
 • Priorytetyzowanie zadań
 • Ja w organizacji – ekspert i partner
13:30 – 14:30 Wspólny lunch, czas na rozmowy oraz konsultację
14:30 – 16:00
 • Pozyskiwanie kontaktów
 • Jednanie sojuszników wewnętrznych i zewnętrznych
 • Zarządzanie relacjami z partnerami wewnątrz organizacji i na zewnątrz
 • Skuteczne dążenie do celu – „make a deal”
 • Budowani swojej pozycji wewnątrz i na zewnątrz
16:15 – 16:15 Przerwa
16:15 – 17:00

Panel dyskusyjny

 • Zadawanie pytań
 • Luźna rozmowa z prowadzącym
 • Wymiana doświadczeń, kontaktów
16:30 – 17:00 Podsumowanie, zakończenie warsztatów

Trener

Marek Toporowicz

Marek Toporowicz

Product, Business & e-Commerce Expert

Pan Marek to absolwent Politechniki Szczecińskiej na wydziale Informatyki oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu na wydziale Informatyki z Ekonometrią. Od ponad 12 lat związany z branżą e-commerce, pełniąc rolę managera działu, managera produktu, managera rynku oraz partnership managera w takich firmach jak az.pl, home.pl, 1&1, Natexo czy Smarttel Plus. Pracował dla firm polskich jak i zagranicznych, zdobywając międzynarodowe doświadczenie w relacjach z klientami i partnerami. Współpraca z międzynarodowymi managerami pozwoliła poznać różne style zarządzania i relacji biznesowych w międzynarodowych środowiskach. Ma 36 lat, mieszka w Warszawie, biegle włada językiem angielskim.

Rejestracja

 • OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH Dokonując zgłoszenia swojego udziału w warsztacie "BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT " poprzez zaakceptowanie i elektroniczne wysłanie niniejszego formularza, na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że: 1) administratorem tak zebranych danych osobowych jest BAMT Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Płocka 5a. 2) moje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania zamówionego świadczenia oraz w celu informowania o innych usługach i ofertach BAMT Sp. z o.o. Sp. komandytowa oraz Rödl & Partner. 4) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. W związku z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej pochodzącej od BAMT Sp. z o.o. Sp. komandytowa komandytowa z siedzibą w Warszawie.

Kontakt

Aleksandra Kosyl
Tel. komórkowy: 506-981-945
e-mail: aleksandra.kosyl@gigacon.org